Ana sayfa

SUZHOU STPLAS MACHINERY CO.,LTD

Çin SUZHOU STPLAS MACHINERY CO.,LTD Sertifikalar
Çin SUZHOU STPLAS MACHINERY CO.,LTD Sertifikalar
Biz zaten dört yıl önce Gölge'den PET yıkama hattı, PE film yıkama hattı aldık, ama biz yine de çok iyi kullanıyoruz, Gölge'nin nazik hizmeti için teşekkürler , işimizi harcayacağız ve STPLAS'tan yeni bir yeni hat alacağız.

—— Sophia Bachtsevani

Merhaba, benim adım Rusya'dan İskender, ve biz STPLAS'tan parçalayıcı satın almak için bir şans şansına sahip olduğumuz için çok mutluyuz ve iyi niteliklere ve iyi hizmete sahip oldukları için çok samimi bir hanımefendi. Umarım gelecekte sizden daha fazla makine satın alabilirsiniz.

—— İskender

Ben sohbet şimdi

SUZHOU STPLAS MACHINERY CO.,LTD

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
SUZHOU STPLAS MACHINERY CO.,LTD SUZHOU STPLAS MACHINERY CO.,LTD SUZHOU STPLAS MACHINERY CO.,LTD SUZHOU STPLAS MACHINERY CO.,LTD SUZHOU STPLAS MACHINERY CO.,LTD SUZHOU STPLAS MACHINERY CO.,LTD SUZHOU STPLAS MACHINERY CO.,LTD SUZHOU STPLAS MACHINERY CO.,LTD SUZHOU STPLAS MACHINERY CO.,LTD SUZHOU STPLAS MACHINERY CO.,LTD
Fabrikamız
Şirket ayrıntıları:
İş türü : Üretici
İhracatçı
Şirket ticaret
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : STPLAS
No. Çalışanları : 80~100
Yıllık satış : 3,000,000-7,000,000
Yıl kurulan : 2001
İhracat p.c : 80% - 90%
STPLAS GROUP , plastik geri dönüşüm teknolojisinin Ar- Ge'sine odaklanan ve plastik yıkama, geri dönüşüm ve granülleme için ekipman ve çözümler sunan yaratıcı bir şirkettir.
STPLAS GROUP 'un plastik geri dönüşüm teknolojisi ağırlıklı olarak atık plastik yeniden taşlama, yıkama ve yeniden işleme alanlarında kullanılmaktadır. Ar-Ge yeteneği ve iyi anlaşılan endüstrilerin deneyimi sayesinde, STPLAS GROUP müşterilere özelleştirilmiş plastik geri dönüşüm çözümleri sağlayabilir.

STPLAS MAKİNA kendi Ar-Ge ekibimize sahiptir, “KALİTE KÜLTÜRÜMÜZDİR” en kaliteli ürünü sunacağız. STPLAS yerel fabrika gereksinimi olarak tasarlayacak, her hat özeldir.

Bizi ziyaret etmek sıcak karşılama vardır. Bizi seçeceğinize güveniyoruz!

Her müşteri için tamamen üretim hatlarını özelleştiriyoruz! Bize sadece taleplerinizi söylemelisiniz.

PET yıkama geri dönüşüm makine hattı, PP / PE geri dönüşüm yıkama hattı üretiyoruz. Her makine hattı kırma-yıkama-kurutma işlemini içerir.

Ayrıca plastik granül makine hattı üretiyoruz. Küçük parçacıklar halinde temiz plastik pullar yapmak istiyorsanız, bizimle de iletişime geçebilirsiniz.

Biz de üretmek plastik parçalayıcı, film sıkma makinesi, plastik kırıcı, aglomeratör, karıştırma makinesi, boru montaj enjeksiyon makinesi, plastik bileşik makinesi vb.

Elbette, makine hattınızın bir kısmının değiştirilmesi gerekiyorsa, mevcut üretim hattınıza göre değiştirmenize de yardımcı olabiliriz.

BİZİM AVANTAJIMIZ:

1. İhtisas Ar-Ge ekibi plastik geri dönüşüm sanayi fazla 15 yıl dahil;
2. özelleştirilmiş plastik geri dönüşüm çözümleri sağlamak yeteneği;
3. satış öncesi kapsayan Tam satış sistemi, satış ve satış sonrası;
4. Profesyonel mühendisler hata ayıklama ve teknik rehberlik yapacak.

İletişim bilgileri
SUZHOU STPLAS MACHINERY CO.,LTD

İlgili kişi: Ms. Shadow Fan

Tel: 0086 139 1360 8802

Faks: 86-512-58288488

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)